GreenCapitalGreenCapital

by rozwinąć Twój biznesJesteś tutaj: Strona główna > Nota Prawna

A A A


Nota prawna

Zasadą spółki GreenCapital.pl sp. z o.o. jest przykładanie najwyższej wagi do zachowania poufności wszelkich przekazanych jej pracownikom danych dotyczących zarówno inwestorów jak i przedsiębiorców. Pracownicy spółki, a także jej podwykonawcy dokładają wszelkich starań aby dane przekazywane jako poufne, takimi pozostały. W tym celu każdy pracownik zobowiązuje się pisemnie do bezterminowego przestrzegania tajemnicy zawodowej i zachowania w poufności wszelkich danych, o których dowiedział się w czasie wykonywania pracy. Analogicznie inwestorzy - są zobowiązywani, o ile przedsiębiorca sobie tego zażyczy - do zachowania w poufności wszelkich informacji o przedsiębiorstwie, przekazanych im w procesie poszukiwania kapitału. Przedsiębiorca uzyskuje dane o inwestorach zainteresowanych wspieraniem kapitałowym jego biznesu dopiero po uzyskaniu przez spółkę GreenCapital.pl sp. z o.o. jednoznacznej takiej zgody od inwestora.

Wszystkie powyższe zastrzeżenia mają zastosowanie do serwisu internetowego GreenCapital.pl, który jest wyłączną własnością firmy GreenCapital.pl sp. z o.o.

Zarejestrowany przedsiębiorca lub inwestor, zgodnie z prawem ma prawo do żądania aktualizacji lub usunięcia danych, przekazanych uprzednio za pomocą formularzy rejestrowych.
Aby usunąć swoje dane, wystarczy wysłać maila na adres usunwpis@greencapital.pl. Po weryfikacji Państwa adresu e-mail dane zostaną nieodwracalnie usunięte z bazy serwisu.

góra stronyCopyright © GreenCapital.pl sp. z o.o.