GreenCapitalGreenCapital

by rozwinąć Twój biznesJesteś tutaj: Strona główna > Inkubator

A A A


„Pieniędzy nie należy gonić, trzeba im wyjść naprzeciw” - Arystoteles Onassis

Inkubator standardowo wspiera spółki z o.o., finansując je kapitałem udziałowym i dłużnym. W zamian oczekujemy od przedsiębiorcy, że zgłosi się z pomysłem pozwalającym na zbudowanie i obronienie przewagi konkurencyjnej przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat. Pomożemy opracować Business plan, zapewniamy wsparcie w zarządzaniu ludźmi i szkolenie z zarządzania projektami. Zadbamy o finansowanie przedsięwzięcia w przyszłości. Pomożemy Ci, wykorzystując naszą wiedzę o funkcjonowaniu rynków, w tym ułatwimy zbudowanie kanałów dystrybucji, a także zadbamy o aktywną ich promocję.

W 2008 roku wspieraliśmy m.in. powstanie spółki Ścigacz.pl sp. z o.o., czołowego portalu motocyklowego w Polsce. Z projektów OZE - zaawansowany projekt farmy fotowoltaicznej jest na etapie przyłączania do sieci.

góra strony


Formularz dla powstających przedsiębiorstw

Dlaczego chcesz otworzyć nową firmę? (wpisz nie więcej niż 500 znaków) *:

Dane kontaktowe *:

 
 
 
 

Preferuję kontakt:

 
 

Preferowany termin kontaktu:

 

Wypełniając ten formularz wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych i oświadczają, iż są zainteresowani otrzymywaniem treści handlowych, promocyjnych i marketingowych drogą elektroniczną.

* - pole wymagane


Copyright © GreenCapital.pl sp. z o.o.